Форма входа

Статистика посещений сайта
Яндекс.Метрика

Уроки живого слова Дмитра Кремiня

У науково-педагогічній бібліотеці м. Миколаєва,на першому поверсі міського Палацу творчості молоді,10 жовтня відбулася кількагодинна зустріч поета Дмитра Креміня з освітянською громадою міста. Лауреат Шевченківської премії не тільки прочитав цілий ряд нових творів,а й відповів на численні запитання,провів автограф-сесію. З блиском провела зустріч Тетяна Даниленко,відома журналістка,член НСЖУ.

  Особливістю заходу стало те, що про творчість уславленого земляка говорили його шанувальники, колеги і друзі. Головний редактор літературного сайту,відомого за межами України "Николаев литературный" В"ячеслав Качурін,у якості вітання герою поетичного бієнале виконав свою бардівську пісню. Ще одну пісню поет-бард присвятив музі колеги і друга - чарівній Ользі Кремінь. Про витоки творчості Дмитра Креміня детально говорили Людмила Старовойт, доцент, завкафедри факультету філології та журналістики МНУ імені В.О.Сухомлинського,та Василь Шуляр, доцент обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, а професор кафедри психології МНУ імені В.О.Сухомлинського Ілля Стариков пригадав роки, коли молодий поет лише починав миколаївський період життя. Про осягнення літературного ландшафту Миколаївщини розказав і сам Дмитро Дмитрович. Хвилюючим були вмступи Леоніда Ржепецького, поета і культуролога, завiдуючого кафедрою Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки, та iнших учасників зустрічі з учительського кола.

  Перлинами вечора стали пісні заслуженого артиста України, композитора і співака Олександра Сичова на слова Дмитра Креміня та слова Тараса Креміня, вже нині відомого вченого і поета, громадського діяча. "Журавлина молитва" О. Сичова - Т. Креміня у виконанні композитора і дитячого дуету була підхоплена всім залом і викликала слова і сльози зворушення. Хвилюючим став і відеокліп "Тільки спогад Чорнобиля", підготований для демонстрації Костянтином Картузовим, заступником директора бібліотеки і одним із організаторів літературного вечора. Теплі та щирі слова про поета-ювіляра мовила і Тетяна Роскіна, директор науково-педагогічної бібліотеки, яка наразі стала центром інтелектуального життя Миколаєва.