Форма входа

Статистика посещений сайта
Яндекс.Метрика

"Вкус провинции" - нова книга миколаївського прозаїка Анатолiя Малярова

 Нещодавно фонди ЦМБ ім. М.Л.Кропивницького поповнило нове видання «Смак провінції» («Вкус провинции») та і бібліотечного Літературного музея також, т.я. книга має автограф і такий підпис «Первой библиотеке страны. С уважением».

Це двадцять четверта книга патріарха миколаївської прози, бонвівана, жартівника і правдолюба Анатолія Малярова. Зупинятися на цьому автор не збирається, адже йому є що сказати, а наше місто і його мешканці постійно дарують нові теми й фабули.

Двадцять шість оповідань нової книги, які смакують провінційне життя, пронизані відтінком легкої ностальгії; дихає в них, мислить, відчуває і діє літературний герой, в якому вгадуються риси іронічно налаштованого письменника.

 


«Я завжди вважав, що краще бути провінційною гострою підливкою, аніж рідким столичним супчиком», – сказав один із персонажів великого Фітцджеральда. Ви маєте гарну можливість перевірити цю тезу на істинність, ознайомившись з бодай декількома зразками малої прози Анатолія Малярова про щастя… про дружбу… про секс, врешті-решт… Завітайте до бібліотеки, книга чекає на вас.

Наталiя Шамрай-Яблонська