Форма входа

Статистика посещений сайта
Яндекс.Метрика

Співзвучність сердець - презентацiя нової книжки поета Дмитра Кременя

  Свято поезії і пісні, музики й образотворчого мистецтва відбулося у приміщенні Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася презентація збірки поезій відомого в Україні та за її межами миколаївського поета Дмитра Дмитровича Кременя – «Скрипка з того берега», що навесні цього року вийшла друком у видавництві «Іліон» за сприяння упорядника збірки, сина поета – Тараса Дмитровича Кременя, народного депутата Верховної Ради України, кандидата філологічних наук.

Модератор заходу Василь Іванович Шуляр, директор Миколаївського ОІППО, доктор педагогічних наук, доцент, заслужений учитель України, відкрив презентацію і представив учасникам автора збірки «Скрипка з того берега» – Кременя Дмитра Дмитровича, поета, публіциста, есеїста, перекладача, члена Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників, лауреата Державної премії України імені Тараса Шевченка та багатьох інших вагомих нагород.

Натхненник і упорядник збіркинародний депутат Верховної Ради України, кандидат філологічних наук Тарас Дмитрович Кремінь розповів учасникам заходу історію добірки віршів, що ввійшли до 67-ої книги батька. Зазначив, що вихід збірки носить неабияке просвітницьке значення, адже вона знайомить читачів із філософськими роздумами поета, його світоглядом, мріями, щирими побажаннями на майбутнє як своїм читачам, так і Україні.

До збірки ввійшли модерні твори, присвячені жінкам-матерям, коханій дружині, що гармонійно поєднувалися єдиною ідеєю – любові до життя, до людини.

Презентанта привітали рідні, друзі, колеги, освітяни Миколаївщини, відомі земляки.

Щирими оплесками учасники дякували автору збірки за читання поезій і побажали натхнення та нових звершень на творчій ниві.

Віра Марущак