Форма входа

Статистика посещений сайта
Яндекс.Метрика

Презентацiя книжок поета Олександра Кучеренка в гімназії ім. М. Аркаса

В Першій українській гімназії ім. М. Аркаса на уроці журналістики відбулася зустріч учнів з молодим поетом, членом Національної спілки письменників України з Южноукраїнська Олександром Кучеренком (псевдонім - Сашко Обрій).Він є лауреатом Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка.

Молодий атомник є автором двох поетичних збірок - «Абетка юності» яка вийшла в 2015 році, під назвою «Ідея» вийшла друга збірка віршів у 2016 році. Саме їх Олександр презентував своїм юним читачам.

Талант молодого автора формувався під впливом таких письменників як Володимир Маяковський та Василь Симоненко. Із сучасних поетів виділив Оксану Забужко з якою зустрічався нещодавно.

Сашко Обрій на зустрічі з старшокласниками декламував власні вірші «Мегаполіси», «Трилер», «Море» під мелодії, які спеціально написані для поезій. Виконував пісні під гітару - «Вітряк» гурту «Тінь Сонця», «У цьому полі синьому, як льон» на слова Василя Стуса. Також, поет виконав власну пісню під назвою «Україна мрій».

Сашко відповідав на запитання гімназистів. Одне з них було про те, що його вразило у творчості Василя Стуса і він відповів: « Подобається український дух, оця нескореність, незламність, справжній патріотизм. Цей «надрив», що відчувається в поезії».

Як сказав молодий автор, він займається літературою не задля престижу чи грошей, не заради слави. Література –це щось більше за матеріальні речі.

Віра Марущак, член НСПУ